wypadki.org.pl

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Menu

Dołącz do nalepszego zespołu!

O nas
PDF Drukuj Email

Europejskie Centrum Odszkodowań powstało po to, by skutecznie dochodzić roszczeń ludzi poszkodowanych w wypadkach.

Wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone wzorce firm działających w krajach Europy Zachodniej i USA. Działamy od 2004r i jesteśmy niekwestionowanym liderem tej branży w Polsce. Przyjmujemy miesięcznie sprawy blisko 2000 nowych klientów, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem. Pisze o nas prasa i pokazuje sens naszego działania TVP. Najlepszym dowodem naszej rosnącej renomy są polecenia od już zadowolonych dziesiątków tysięcy poszkodowanych, którzy otrzymali należne od towarzystw ubezpieczeniowych pieniądze.

Jest to głównie zasługa naszej Kancelarii Radców Prawnych EuCO ? Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy.

Pierwszy kontakt z poszkodowanymi należy do naszych wykwalifikowanych przedstawicieli i to dzięki ich solidnej pracy pojawiają się te setki tysiące spraw w EuCO.

Jestem Dyrektorem Generalnym w EuCO i z dumą mówię o tym, że pracuję dla Europejskiego Centrum Odszkodowań. Wcześniej przez 10 lat zajmowałem się ubezpieczeniami, rekrutując, szkoląc i zarządzając pracą setek agentów. Odnosiłem sukcesy na skalę międzynarodową. Dopiero jednak Praca w EuCO daje mi pełną satysfakcję, bo na co dzień czuje się wdzięczność tych, którym się pomogło. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie w ubezpieczeniach, poparte profesjonalnymi szkoleniami pomogło mi zbudować najskuteczniej pracujący w EuCO zespół.

To, czego oczekuję od moich biznesowych partnerów, to nie tylko wynik, ale przede wszystkim etyka działania. Efektem są nagrody Zarządu EuCO dla moich dyrektorów, menadżerów i agentów, a także pozytywne informacje o EuCO w mediach.

Wyróżniający się dyrektorzy i menadżerowie w naszym zespole to Zdzisław Łobko, Agnieszka Pałka, Jolanta Kaprzyk, Jerzy Dudziak, Norbert Rekowski, Dominik Skoczek, Kordian Rekowski, Adam Juniszewski, Jakub Górny, Jarosław Murawski, Radosław Engielgard, Marcin Frączek, Zbigniew Mazura, Krzysztof Dopke, Sebastian Mucha, Krzysztof Kalus, Mariusz Andrzejczak, Eugeniousz Ulanowski, Paweł Królasik, Anna Motyl, Konrad Gubiec, Grażyna Gromek.

Łącznie prawie 1000 naszych wykwalifikowanych przedstawicieli jest do dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym zakątku Polski.

Pozostaję do Państwa dyspozycji:

Dyrektor Generalny EuCO
Marek St Prucnal

tel. kom. 513 188 900
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.